Софія Федина у Смілі: «Потрібно згуртуватися навколо національної ідеї та врятувати Україну»

64819784_1107099056145806_2914174214149767168_nУ Смілі відбулася зустріч з виборцями кандидатів в народні депутати України Софії Федини та Артема Лукашука, які представляють політичну партію «Європейська Солідарність». Артем Лукашук балотується в парламент по Смілянському 198-ому округу. Софія Федина – у першій п’ятірці їхнього списку. Українська співачка і телеведуча, була голосом львівського Майдану, активний громадський діяч, волонтер, часто буває на передовій і знає потреби армії. Сміляни запитали Софію, чи має амбіції в майбутньому стати президентом. Вона відповіла: для того, щоб керувати державою, треба набратися досвіду. Наразі готова стати міністром оборони України.

Під час зустрічі на одній зі смілянок Софія впізнала намисто, яке зробила її мама. Саме в неї Олена Демченко і придбала його, коли відвідувала Львів, а тепер спеціально прийшла на площу поспілкуватися із Софією, прихильницею якої вона є. Софія Федина поспілкувалася зі смілянами, відповіла на їхні запитання. Вона наголосила на тому, що нинішня ситуація в Україні є дуже складною, відповідальною і водночас небезпечною в тому сенсі, що є небезпека реваншу проросійських сил. Тому потрібно згуртуватися навколо національної ідеї та врятувати Україну.  

viber_image_2019-07-18_17-41-08«Насправді можна багато говорити про незавершені реформи, критикувати минулу владу. Так, були помилки, але Петро Порошенко з командою зміг дати відсіч ворогу. Зараз же ми всі стоїмо перед загрозою втрати держави. Сьогодні є небезпека реваншу. Ми маємо згуртуватися навколо національної ідеї і врятувати нашу країну. Головне не втратити Україну як незалежну державу», – відзначила пані Софія.

«Європейська Солідарність» оновила свою команду на цих виборах. І значна частина кандидатів – нові обличчя. Таким є й Артем Лукашук – учасник АТО, змагався і перемагав в «Іграх нескорених», живе у Черкасах, родом з Донеччини. Він розповів смілянам про себе, пригадував, як батьки змушені були переховуватися в підвалах під час обстрілів.

Сміляни цікавилися, якою він бачить свою депутатську діяльність. Артем Лукашук наголосив, що потрібно давати менше обіцянок, а робити більше конкретних справ для свої виборців.

І Артем, і Софія наголошували, що йдуть в парламент з новими ідеями, підтримуватимуть лише ті закони, які будуть на користь Україні та українцям.

Спілкування у Смілі було щирим, відвертим. Учасники зустрічі спільні в тому, що майбутнє України повинні визначати нові молоді політики.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *