Снігова негода перевірила, на скільки у Смілі були готові до ускладення погодних умов

До утримання доріг у зимовий період і техніка, і працівники СКП “Комунальник” готові. Нещодавно готовність смілян перевірила і негода. Тільки-но розпочався снігопад, почали посипати вулиці міста протиожеледною сумішшю.

Так, в ніч із 13 на 14 грудня для ліквідації наслідків негоди було задіяно 10 одиниць техніки. В місті розроблений чіткий графік послідовності розчистки вулиць.

На автошляхах Сміли сніг прибирали одночасно 3 автомобілі марки МАЗ та один грейдер.

Паралельно проводили чистку тротуарів. Тут працювали два трактори з навісним обладнанням (щітки, відвали), які були придбані цьогоріч. За допомогою Бобкету було наведено лад на центральній площі міста. Дві одиниці техніки розчищали дороги в приватному секторі Сміли.

До ранку всі автошляхи та тротуари міста були прохідними і проїзними.

Окрім того, смілянські комунальники оперативно обробили протиожеледною сумішшю усі центральні дороги, вулиці, що до них прилягають, підйоми та спуски, а також тротуари та територію автобусних зупинкок.

Міський голова Сміли Сергій Ананко подякував всім працівникам СКП “Комунальник” за оперативність, згуртованість і відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.