Смілянин взяв участь у Паралімпіаді в Ріо

19 вересня у бразильському Ріо-де-Жанейро відбулася офіційна церемонія закриття літніх Паралімпійських ігор, на яких у трійці найкращих команд фінішувала збірна України. Українські паралімпійці дарували нам щодня блискучі результати, щирі емоції та натхнення, за їх виступами спостерігала вся країна.

Приємно, що у складі збірної України участь у цих Іграх брав і наш земляк Руслан Горякін, 1978 року народження, який у 1995 році закінчив Смілянську школу №2, живе у Києві. Руслан зі шкільних років захоплювався волейболом, на змаганнях відточував спортивну майстерність. Отримана травма не згасила спортивного азарту та прагнення бути попереду. Сила духу, робота над собою, постійні тренування дали результат: Руслан потрапив до чоловічої збірної України з волейболу сидячи, яка вже 12 вересня здобула свою першу перемогу на Паралімпіаді-2016 у Ріо. Перемігши збірні команди Китаю та Німеччини, українські спортсмени все ж не змогли втримати перемогу й у загальному рейтингу з волейболу сидячи (чоловіки) зайняли 5 місце, що є теж доволі значним результатом.

Пишаємося нашим земляком, вітаємо Руслана Горякіна й усіх українських паралімпійців, бажаємо доброго здоров’я і наснаги!

Відділ молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *