Смілянин виступив у складі збірної області на всеукраїнських змаганнях

35151512_1710900985612558_1636891501990510592_o-1024x685Цими вихідними у Южному (Одеська область) відбулися Всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон» «Кубок Чорного моря». Про це інформує «ЧЕмпіон».

За нагороди змагалися кращі веслувальники України з Одеської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Львівської,Херснської, Черкаської областей та команди спортсменів з Молдови.

Черкаська область на цих змаганнях була представлена веслувальниками з команди «КАЙМАН». У складі команди виступив і смілянин Володимир Скицько.

За результатами проведених численних гонок наші веслувальники пройшли до фінального заїзду на дистанції 200 метрів у класі човнів «опен» Д-12 (відкритий клас) у якому посіли 3 місце поступившись командам «Західний вітер» та «Отаман-1»:

І місце – Західний вітер (Ковель)  – 1,02,43

ІІ місце – Отаман – 1 (Львів)– 1,02,81

ІІІ місце – Кайман -1 (черкаська область) – 1,03,10

За нагороди у цьому виді змагалися 16 екіпажів. На дистанції 1000 метрів у цьому ж виді спортсмен Черкаської області посіли 5 місце з-поміж 16 команд.

Також у цих змаганнях був представлений екіпаж Черкаської області у класі «мікс» та «опен»-2.