Смілянин виборов срібло на міжнародному турнірі з вільної боротьби серед школярів

ГубановГубанов Дмитро – вихованець спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, тренер Пономаренко Вячеслав Анатолійович. Перспективний юний спортсмен з вільної боротьби. Спортивну освіту (відділення вільної боротьби) здобуває в Броварському вищому училищі фізичної культури і спорту (8 клас).

Дмитро є неодноразовим призером та чемпіоном змагань з вільної боротьби різних рівнів: багаторазовий чемпіон та призер міських, обласних, Всеукраїнських змагань.

Вагомі здобутки Дмитро має і на Міжнародному рівні. В 2017 році спортсмен став чемпіоном Міжнародного турніру з вільної боротьби, який відбувся в м. Старгард (Польща). В березні 2018 року в м. Гилибово (Болгарія) відбувся 15 Міжнародний турнір з вільної боротьби дітей шкільного віку, учасниками якого стали діти 15 країн: Албанії, Македонії, Греції, Ізраїлю, Туреччини, України, Румунії та ін. Губанов Дмитро виборов ІІ призове місце.1