Смілянин успішно виступив на Міжнародному конкурсі-фестивалі гумору й сатири

Нещодавно смілянські театрали, вихованці студії “Міраж”, що діє при Будинку дитячої та юнацької творчості, побували в Одесі на Міжнародному конкурсі-фестивалі виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови. Це один із вже традиційних конкурсів для юних театралів нашого міста, тут вони щороку виступають та отримують високі відзнаки. На п’єдесталі пошани були нині. Юрій Дерев’янко, учень Сунківської школи, став лауреатом першої премії.

– Цей конкурс проводить спілка діячів естрадного мистецтва України, рівень конкурсу досить високий, – розповідає газеті «Сміла» керівник театральної студії “Міраж” Світлана Симоненко. – Конкурс не лише гумору і сатири, а й фольклору. Тому тут були присутні і номінації “Вокал”, “Хорегографія, “Інструментальна музика”, тощо.

Для виступу юні театрали підготували для декламації твори саме смілянських поетів.

– Ми пропагуємо творчість наших земляків, думаю, це почесна місія. Люди мають знати, які у нашому краї талановиті письменники, гумористи. Ми гордимося ними і доносимо це через виступи на великих сценах. Цього року читали гумореску Олекси Бакуменка, а також вірші Бориса Пономаренка, зазначає Світлана Симоненко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *