Смілянин успішно виступив на конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

IMG-07ea0ae6940ae2cf0d7479cc7b57f846-V27 листопада учень Смілянського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів Євгеній Журавель взяв участь у I (відбірковому) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».

На ринку праці існує великий попит на висококваліфікованих робітників, тому одним із пріоритетних завдань Міністерства освіти і науки України, закладів професійної (професійно-технічної) освіти є підготовка фахівців відповідно до вимог часу. Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» є одним із тих заходів, де надзвичайно талановита молодь може показати рівень своєї кваліфікації.

Популяризація робітничих професій серед молоді та надання ефективних засобів для досягнення високих стандартів професійної освіти, а надалі і діяльності, є пріоритетом роботодавців. Тож до участі у заході долучилися представники роботодавців, соціальні партнери і спонсори.

В якості експертів при оцінюванні виступили представники освітніх закладів. Зокрема, від смілянського закладу роботу конкурсантів оцінював майстер виробничого навчання Валентин Вовк.

Учень Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Євгеній Журавель успішно продемонстрував знання та навички роботи за компетенцією «Токарні роботи» та посів в конкурсних випробуваннях І місце.

Це говорить про високу якість підготовки кадрів на базі смілянського навчального закладу

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *