Смілянин Михайло Лагунов здобув перемогу на змаганнях з легкої атлетики в Хмельницькій області

117942080_1234527930219273_2053690126211236111_oСмілянин, тренер – викладач дитячо-юнацької спортивної школи «Оліпм» Михайло Лагунов на сьогодні є лідером в Україні у штовханні ядра на 5 кг.

Наш земляк посів перше місце в штовханні ядра на Першості Хмельницької області з легкої атлетики серед ветеранів. Його результат 12,95 м.

Крім цього здобув третє місце у метанні списа. Змагання проходили 15 та 16 серпня у Хмельницькому, на базі стадіону «Поділля», під патронатом Федерації легкої атлетики України.

Загалом тут виступили 9 команд з різних областей України та 1 команда з Києва, всього – 50 учасників. Серед них – 10 призерів чемпіонатів Європи та світу з легкої атлетики.