Сміляни звернулися до заступника міського голови щодо тарифів, співпраці та облаштування ринку

dsc_004623 березня особистий прийом громадян провів заступник міського голови Богдан Дубовський. Разом із керівниками та спеціалістами підрозділів виконкому, представниками комунальних підприємств тут розглянули звернення смілян.

Частина з них стосувалася питань надання послуг з теплопостачання: розміру тарифів, правомірності нарахування оплати за місця загального користування, відключення будинків від централізованого опалення. Також були пропозиції щодо модернізації КП «Смілакомунтеплоенерго».

У зверненнях сміляни звернули увагу на співпраці з ОСББ та житловими кооперативними будинками, були питання щодо абонентської плати при наданні послуг з водопостачання, щодо підвищення тарифів на послуги з водопостачання та тарифів на проїзд у міському транспорті.

Жителі мікрорайону Богдана Хмельницького озвучили питання підрізки дерев, ремонту тротуарів та облаштування ринку в мікрорайоні залізничної станції ім. Т.Шевченка. 

Заступник міського голови дав доручення керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету щодо ретельного вивчення усіх питань для відповідного реагування та їх вирішення, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *