Сміляни звернулися до народного депутата щодо Закону України “Про працю”

83940193_1254569808267856_441419760677158912_n_resize28 січня на базі Будинку дитячої і юнацької творчості відбулося засідання ради Смілянської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Про це інформує на своїй Facebook-сторінці повідомила Наталія Сташенко, голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Присутні ознайомилися з спільною роботою адміністрації та профкому БДЮТ (директор Бакеєва Л.В., голова профкому Лазебник Н.М.) з питань виконання зобов’язань колективнрих договорів.

Також на засіданні обговорили важливі питання статутної та фінансово-господарської діяльності організації, прийняли відповідні постанови. Від ради міської організації Профспілки направлено звернення депутату Верховної Ради України Сергію Рудику з проханням не підтримувати проєкт Закону України 2708 “Про працю”, адже він порушує соціальні права людини, прислухатися до думки профспілки під час прийняття у другому читанні Закону “Про повну загальну середню освіту”, в якому присутні дискримінаційні та антиконституційні норми.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.