Сміляни зібралися на вечір поетичного настрою, присвячений Ліні Костенко

dsc0013224 березня в жіночому клубі «Любисток» (бібліотека-філія №4) відбувся вечір поетичного настрою. Він був присвячений українській письменниці, генію сучасної поезії, щирій і безкомпромісній Ліні Костенко, яка у березні відсвяткувала свій 88-й день народження.

Присутнім нагадали творчий і життєвий шлях видатної поетеси. Говорили про те, що, незважаючи на високі відзнаки, вона залишилася людиною скромною, не публічною, за неї промовляють її неповторні твори. Було багато поезії: «Мій перший вірш написаний в окопі», «Доля», «Страшні слова, коли вони мовчать», інші.  Учасники заходу продекламували свої улюблені вірші авторства Ліни Василівни. Вечір супроводжувала чарівна музика і романси на слова Ліни Костенко у виконанні Ольги Богомолець.

Присутній на заході поет Анатолій Горбівненко поділився  своїми спогадами про Ліну Костенко та продекламував  вірші славетної поетеси.

Атмосфера була невимушеною, теплою і щирою, адже гостям була подарована велика поезія надії і мудрості – поезія Ліни Костенко.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *