Сміляни здобули медалі на Всеукраїнському турнірі “Кубок Токмака”

168988019_2140967696040098_1388040373774548610_nУ місті Токмак Запорізької області 3 квітня відбувся ХIX Всеукраїнський турнір “Кубок Токмака”. Участь у ньому взяли, зокрема, сміляни, вихованці новостворенного клубу “Борець”.

Ці змагання стали першим виїздним стартом нового спортивного клубу, розповіла тренер Марина Панчоха. Загалом, у турнірі взяли участь 38 команд понад 360 спортсменів, з різних куточків України.

Протягом усього дня емоції та адреналін не вщухали. Наймолодші спортсмени створювали фурор, проявляли характер і, як кажуть, виборювали перемогу до останнього. Для більшості борців це були перші змагання. Спортсмени допомагали один одному готуватися до сутичок, вболівали і показали себе справжньою командою. Підготували спортсменів тренери Марина Панчоха та Едуард Маркарян.

У скарбничку досягнень смілян на цих змаганнях потрапили 5 медалей:

“Срібло” виборов Володимир Дорошенко у ваговій категорії 21 кг.

“Бронзовими” призерами стали Захар Клименко у ваговій категорії 23 кг, Віра Сподинюк (21 кг), Заріна Рузієва та Даша Темноход (65 кг).

Також, за “бронзу” змагалися Оля Шуптар та Артем Скрипник, але, на жаль, не змогли її здобути. Окрім того, через травму знялася з змагань Анастасия Дзюбан.

У клубі висловили велику подяку батькам за підтримку та довіру тренерам юних чемпіонів.