Смілян запрошують долучитися до Всеукраїнського екологічного рух «Let’s Do it, Ukraine!»

okirulgemo_1Всеукраїнський екологічний молодіжний рух «Let’s Do it, Ukraine!» — це частина міжнародного руху «Let’s Do It World!», який на сьогодні об’єднує понад 20 млн. учасників у 180 країнах, за офіційним визнанням ООН – рух, який розширюється найшвидшими темпами у світі

Учасники прагнуть зберегти навколишнє середовище і поширювати знання, навички про те, як до цього може долучитися кожен: правильно поводитися з побутовими відходами, прибирати зелені зони і дбати про них.

У 2017 році вдалося одночасно зібрати разом в один день 1 мільйон 100 тисяч однодумців під час акції “Зробимо Україну чистою разом!”. У 2020 році учасники прагнуть поновити результат.

19 вересня 2020 року о 10:00 — головне прибирання країни «World Cleanup Day».

Також, учасники цього руху  зможуть навчитися створювати еко проекти, адмініструвати щорічні ініціативи, створювати відео/фото та графічні матеріали, писати тексти для сайту, працювати з документацією, партнерами, керувати соцмережами, пройти школу маркетингу, PR, GR, реклами, комунікації з Амбасадорами, з громадськими об’єднаннями.

– Долучившись до руху Let’s Do it, Ukraine, у вас з’явиться можливість стати частиною міжнародних проєктів, які організовуються країнами-учасницями Let’s Do It World. Бути однією комадою та комунікувати з лідерами думок та відомими людьми по всій планеті, – зазначають учасники молодіжного руху.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *