Сміляни, які не уклали декларації з лікарями, не зможуть отримувати рецепти за програмою «Доступні ліки»

Відділ охорони здоров’я повідомляє, що починаючи з 1 квітня 2019 року урядова програма «Доступні ліки» перейде під повне підпорядкування до Національної Служби Здоров’я України (НЗСУ). Тоді ж запрацює електронний рецепт, який будуть виписувати пацієнтам сімейні лікарі та лікарі-педіатри комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради.

Відтепер не має значення, де проживає пацієнт і де рецепт був виданий, інформує відділ охорони здоров’я.

Завдяки переходу програми реімбурсації «Доступні ліки» до НСЗУ пацієнти зможуть отримувати ліки за рецептом у будь-якій аптеці в Україні, яка бере участь у програмі. Це розширить можливості лікарів первинної допомоги виписувати ліки за програмою для усіх пацієнтів, які підписали з ними декларації. Це стосується усіх лікарів первинної ланки, які працюють у медзакладах-партнерах Національної служби здоров’я: комунальних, приватних та лікарів-ФОП.

Оформлювати рецепти за програмою лікарі будуть в електронній системі охорони здоров’я за допомогою медичної інформаційної системи, яка встановлена у медичному закладі. 

Додатково інформують що громадяни, не уклали декларації з лікарями, з 01 квітня 2019 року не зможуть отримувати електронні рецепти за урядовою програмою «Доступні ліки». Оскільки вони відсутні у медичній інформаційній базі eHealth.

Для уникнення незручностей в отриманні пільгових ліків, відділ охорони здоров’я рекомендує громадянам міста, які не уклали декларації з лікарями, обрати сімейного лікаря та лікаря-педіатра і заключити договір на надання первинної медичної допомоги.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *