Сміляни, які допустили помилки у податковій накладній, можуть їх відкоригувати до 8 грудня

Лише до 8 грудня 2017 року включно платники спецрежиму, які допустили помилки при реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК), що вплинули на результат обчислення в системі електронного адміністрування ПДВ реєстраційного ліміту та значення показника ∑ перевищ, можуть подати ДФС розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної у вигляді Повідомлення-РК. Про це повідомляють у Смілянській ОДПІ з посиланням на інформацію Головного управління ДФС у Черкаській області.

Детальний механізм надання платниками відповідної інформації викладений у листі Державної фіскальної служби України від 28.11.2017 №32659/7/99-99-15-03-02-17 «Про помилки при визначенні ознаки у номері податкової накладної».

З оглядом помилок, які допустили платники спецрежиму при реєстрації ПН/РК, що вплинули на результат обчислення реєстраційного ліміту та значення показника ∑ перевищ порядком виправлення помилок на конкретних прикладах та з рекомендаціями виступила заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області Ольга Познякова.

Головне:

1) Повідомлення-РК складається за чинною на сьогодні формою Додатка 2 до податкової накладної – Розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної.

2) Повідомлення-РК може бути складене виключно до податкових накладних:

  • дата складання яких припадає на період з 01.07.2015 по 31.12.2016;
  • дата реєстрації яких в ЄРПН – не пізніше 15.01.2017;
  • сума податку, зазначена в яких відображена у розділі І «Податкові зобов’язання» податкових декларацій, які були подані в межах спецрежиму (декларації за формою 0121-0123 та 0130) або за якими здійснювалися розрахунки з бюджетом (декларація за формою 0110);
  • сума податку, зазначена в яких, відображена у розділі І «Податкові зобов’язання» Додатка 5 до податкової декларації з податку на додану вартість «Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)»;
  • які були включені до складу податкових зобов’язань того звітного періоду, на який припадає дата їх складання (незалежно від дати реєстрації таких податкових накладних в ЄРПН).

Інформація від ДФС щодо прийняття Повідомлень-РК буде надана платникам після 8 грудня 2017 року, за результатами їх опрацювання щодо відповідності поданим раніше ПН/РК та податковій звітності. Інформація надійде у вигляді квитанції з інформацією про прийняття Повідомлення-РК або про відмову в його прийнятті із зазначенням причин відмови.

Відео розміщено: https://www.youtube.com/watch?v=ncuauyCs7Ak Завантаження презентації за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/318323.html

Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net Завантажити відповідний лист №32659/7/99-99-15-03-02-17: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/72598.html

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *