Сміляни взяли участь у Всеукраїнській конференції «Розвиток регіональної молодіжної політики в Україні»

molodist_1_2Цими вихідними працівники Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді долучилися до Всеукраїнської конференції «Розвиток регіональної молодіжної політики в Україні», що проходила в Києві. Вході конференції було розроблено дорожню карту розвитку регіональної молодіжної політики, спільно з експертом з Литви Маріусом Улозасом (Інститут політичних досліджень та аналізу) та заступником Міністрамолоді та спорту України Олександром Яремою. Про це повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради з посиланням на інформацію Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Також з Олександром Яремою учасники конференції мали змогу детально обговорити про стандарти якості молодіжної політики на місцевому рівні, можливості, що відкриває перед молодими людьми децентралізація, ефективні, для розвитку молоді, шляхи взаємодії з органами державної влади, ГО, молодіжними центрами та закладами освіти. Основним «speech» заходу стало: максимально залучити молодь до процесів прийняття рішень на регіональному рівні та сформувати дієву локальну молодіжну політику.

Організаторами конференції є Національна молодіжна рада України у партнерстві з DRA, Міністерством молоді та спорту України, Київський молодіжний центр за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема відкрив роботу конференції з розвитку молодіжної регіональної політики в Україні.

Завдяки молодіжним делегатам ООН учасникам конференції вдалося виокремити та згрупувати базові проблеми молоді на регіональному рівні. У підсумку виявилось, що на заході й сході, півночі та півдні проблеми схожі.

Серед основних проблем молодь визначила пасивність, брак інформування, не надто якісну профорієнтацію, працевлаштування та перше робоче місце, а також неналежній рівень іноземних мов серед молоді. Як результат конференції, представники громадських об’єднань дійшли згоди з рекомендацій, що саме повинно бути забезпечено для молоді на локальному та регіональному рівнях!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *