Сміляни взяли участь у тренінгу «Внутрішньопереміщені особи та їх участь у виборчорму процесі»

28-29 березня представник Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді прийняв участь в тренінгу «Внутрішньопереміщені особи та їх участь у виборчорму процесі», організаторами якого була Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) за підтримки Посольства Великої Британії, інформує Сміляньский ЦСССМ на своєму сайті.
На даному тренінгу розглядалося питання щодо самого поняття ВПО, які міжнародні нормативно-правові акти регулюють участь ВПО у виборах (адже дана проблема виникла не тільки в Україні, а й в таких країнах, як Грузія, Македонія, Боснія та Герцеговина), також вивчався міжнародний досвід подолання цієї проблеми. На даний час вже внесено на розгляд до Верховної Ради України проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України»(щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян), який зареєстровано під №6240 від 27.03.2017 р.
«Будемо сподіватися що найближчим часом внутрішньо переміщені особи зможуть здійснити своє право голосу», зазначають у Смілянському ЦСССМ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *