Сміляни виступили проти розподілу на чотири госпітальні округи

d887c01e22c39c8409b79422bb2010e401e0483c Жителі Сміли були впевнені, що Черкащину поділять на госпітальні округи таким чином, що один з них матиме свій центр у Смілі. Проте область розділена на чотири округи, а не на п’ять. Сміляни не стали влаштовувати мітингів протесту і перекривати дороги, а приїхали висловити своє незадоволення таким рішенням до першого заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва та заступника начальника управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Олега Найдана, передає кореспондент УНН-Центр.

“Податкова, поліція, прокуратура, ДСНС, станція швидкої допомоги — усе базується в місті Сміла. Тому було б логічно, правильно і бажано зробити Смілянський госпітальний округ. Навіть за методикою, треба брати населений пункт не менше 40 тисяч населення, а Сміла має 68 тисяч плюс Смілянського району — 32 500”, – висловив загальне побажання голова Смілянської районної ради Володимир Грошев.

Костянтин Омаргалієв одразу попередив делегатів від Сміли, що жодних гарантій він у цьому питанні надати не зможе. Олег Найдан пояснив присутнім, що Черкащину було поділено на чотири округи на вимогу Мінрегіонбуду, який поставив сувору вимогу створювати не більше чотирьох округів на область.

“Я сам до останнього був лобістом Смілянського округу, але, на жаль, так зробити не вдалося”, – сказав Олег Найдан.

Він зауважив, що поділ відбувся у повній відповідності до вимог Постанови Уряду № 932, і нестворення округу не заважає смілянам зберегти свої лікувальні заклади, адже округ може мати не одну, а й дві, а то й три лікарні інтенсивної терапії ІІ типу.
Теги: протест, УНН-Центр, госпітальні округи

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.