Сміляни виступили на обласних змаганнях серед пожежно-рятувальних підрозділів на кубок Олексія Жирного

IMG_3759_новый размер12 травня в 16-тій Державній пожежно-рятувальній частині відбувся другий зональний етап обласних змагань серед пожежно-рятувальних підрозділів на кубок Олексія Жирного. Позмагатися за перехідний кубок до Чигирина приїхали 8 команд підрозділів ДСНС області. Про це інформує сайт управління ДСНС України в Черкаській області.
Захід участь у якому беруть як дорослі так і дитячі команди з пожежно-прикладного спорту розпочався з урочистого підняття прапору змагань на фасаді підрозділу.  Змагання присвячені пам‘яті мужньої людини Олексію Жирному, який загинув під час ліквідації пожежі на педагогічному інституті.
Програма змагань передбачала вправи по підняттю штурмової дробини у вікно четвертого поверху, встановленні висувної драбини у вікно третього поверху, бойового розгортання та одягання бойового одягу.
Не залишила жодних шансів своїм суперникам команда з ДПРЧ-18 по охороні ПАТ «АЗОТ», рівень підготовки якої виявився найкращим в усіх видах змагань.
Другу та третю сходинки розіграли по між собою ДПРЧ-19 по охороні ПАТ «АЗОТ» та ДПРЧ-12 із Сміли.
Щодо участі юнацьких команд то переможцем цьогорічних змагань у вправі    з бойового розгортання та одяганні бойового одягу стала команда Шполянського району.
Юнаки з Кам’янського району змогли вибороти перше місце під час «штурмовки» учбової вежі.
Трохи поступилися своїм одноліткам cміляни, які змогли лише наблизитися до переможців, вдало виступивши під час бойового розгортання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *