Сміляни виступили на обласному конкурсі колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

29570872_1487102824732309_6051319464218101556_nЩоб привернути увагу людей до екологічних проблем в школах міста створені екологічні гуртки, екобригади, проводяться акції на захист природи. 27 березня екологічна бригада «ОБЕРІГ» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 вперше взяла участь у ХVІІ обласному конкурсі колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який відбувся в Черкаському екологічному центрі.
Команду м. Сміли представляли учні 8 –х класів у складі: Бондар Наталії, Вовк Ірини, Мексименко Даші, Миколенко Маші, Карпенко Саші, Ходак Даніїла, керівник команди вчитель біології Салтикова Олена Володимирівна.
Серед 10 команд – учасників смілянська команда вразила присутніх душевним виступом, оригінальністю, звернувши увагу на проблеми екології України, світу та рідного краю. А через екологічний флешмоб учні закликали до практичних дій, які людям потрібно робити заради збереження природи Землі. 
Учні своїми емоціями передали ту небезпеку, яка нависла над нашою планетою і були переконливі в тому, що все залежить від нас, людей. 
Екологічна бригада отримала диплом учасника конкурсу та подарунки від екологічної організації, а найголовніше позитивні емоції та задоволення від конкурсу, інформує методист природничих дисциплін  Людмила Івченко у мережі Facebook.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *