Сміляни відзначили День єдності

img_886514 лютого 2022 року, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, Президент України Володимир Зеленський видав Указ, згідно з яким 16 лютого відзначаємо День єднання.

Цього дня сміляни підняли національний прапор та зібрались на площі міста для того, щоб показати єдність з усім українським народом.

Наразі перед нашою державою стоять серйозні зовнішні і внутрішні виклики. Вони спонукають нас до відповідальності, мужності та єднання. І сьогодні жителі нашого міста продемонстрували це святкуючи День єднання.

З віршами про рідну Батьківщину на мирному зібранні виступали поетеса Тетяна Шугар-Благодарна та вихованці театральної студії «Міраж» .

30 років наша держава незалежна і самостійна. Ми і надалі будемо відстоювати це, бо всіх нас об’єднує щира і незмінна любов до нашої Батьківщини.

В знак впевненості у завтрашньому дні, сміляни утворили коло єднання. У нас велика держава, сильна армія та бажання жити мирно на своїй землі!

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *