Сміляни відвідали військово-патріотичний центр та Шевченківські місця

k_mviv3biq09 грудня екскурсійна група клубу спілкування «Нові друзі» вирушила у подорож по Шевченківським місцям та не забула завітати до Всеукраїнського військово-патріотичного центру – музей «ШАМПАНЬ».  Як повідомляють у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ведеться постійна та плідна співпраця з ГО «Спілка батьків дітей-інвалідів». Цього року в рамках заходів до Міжнародного дня інвалідів відбулась екскурсійна подорож  за підтримки  Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Такі пізнавальні екскурсії для молоді та дітей з особливими потребами організовуються з метою розширення кругозору, доступу до більш освітніх можливостей та соціальної інтеграції.
Розпочалась наша подорож з відвідування чудового Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка», колоритний музей, який в точності відображає стиль життя тих часів Шевченка та його оточення. Також відвідали хатину батьків Шевченка, а також на останок побачили «законсервований» будиночок славнозвісного Дяка. Маленький учасник Максим Тищенко висловив свої слова вдячності у такій формі:
“Побував в Шевченка в хаті,
І серце аж плаче,
Плаче серце за Вкраїну, за наше … козаче!”
«ШАМПАНЬ» – це музей історії та сьогодення, і дивлячись на тисячі унікальних експонатів та слухаючи майстра свої справи Олега Бойко, кожен хоче, аби слово «війна» залишилось словом в історії людства
Вдячність висловили керівникам музеїв за проведені екскурсії та можливість їх відвідати безкоштовно, а також особливу вдячність Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максиму Зеленському та Олександрі Пахуріній.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *