Сміляни у трійці лідерів обласного етапу Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних

1_1_020 квітня в місті Кам’янка відбувся другий обласний-зональний етап Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних. Яскравий захід, участь у якому беруть сотні дітей, покликаний сприяти профорієнтації школярів на користь професії рятувальника, поширенню серед учнівської молоді знань з профілактики пожеж, навчанню основам пожежогасіння, рятування та надання першої медичної допомоги у випадках надзвичайних ситуацій.

Про це інформує прес-служба управління ДСНС України в Черкаській області.

Команди представили до уваги компетентного журі «Візитку», «Домашнє завдання», показували вміння у конкурсі «Влучний ствольщик» та представили роботу у «Конкурсі відеокліпів». Діти демонстрували свої знання з тематики пожежної безпеки та цивільного захисту у творчій та гумористичній формі.

Кожна з команд отримала сертифікат в якому відображена кількість балів, які вдалось отримати учасникам у суддів, а також подарунки від організаторів фестивалю. Учасники обласного етапу будуть обрані серед команд, які за підсумками трьох зональних етапів матимуть сертифікати із найбільшою кількістю балів.

 За результатами 2-х зональних етапів Фестивалю ДЮП у трійку призерів увійшли команди «Фенікс» (Шполянський район) – 1236 балів, «Екстрім» (Звенигородський район) – 1127 балів та «Спалах» (м.Сміла) – 1098 балів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *