Сміляни у числі призерів обласної Спартакіади 2017 року

0449_bez_nazvaniyaВідповідно до наказу управлінь освіти і науки та у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації від 26.01.2017 № 21/26 «Про підсумки проведення обласних комплексних навчально-виховних заходів серед школярів у 2017 році», у період з лютого по листопад 2017 року проведено ХХІІІ обласні комплексні навчально-виховні заходи серед школярів Черкащини (далі – Змагання), в яких на всіх етапах взяли участь близько 46 тисяч учнів. Фінальні змагання проведені з 10 видів спорту за участі 925 школярів, інформує методист методичного кабінету Надія Щербина.

У результаті проведених Змагань переможцями у І групі стали учнівські команди закладів освіти міст Черкас, Умані, Сміли; у ІІ групі – учнівські команди закладів освіти Жашківського, Черкаського, Звенигородського районів; у ІІІ групі – учнівські команди закладів освіти Маньківського, Лисянського, Кам’янського районів. Їх нагороджено кубками і дипломами відповідних ступенів.

Учнівську команду міста Сміла, учителів фізичної культури, тренерів та організаторів, які приклали значні зусилля, виборовши  ІІІ місце у змаганнях привітали та побажали подальших перемог.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.