Сміляни тріумфально виступили на Всеукраїнському турнірі бойових мистецтв

305834453_1273999656695994_7701149685833237968_n17 та 18 вересня у Чернівцях відбувся Всеукраїнський турнір зі змішаних бойових мистецтв UFMMA. Смілу на цих змаганнях представили вихованці спортивного клубу “PRIDE”, які у конкурентних поєдинках вибороли перемоги та показали високий рівень підготовки.

Як розповів керівник спортивного клубу та тренер Анатолій Левченко, борці із “Прайду” вибороли 9 медалей, 7 із яких – “золоті” та 2 “срібні”.

Чемпіонами турніру та “золотими” медалістами стали Костя Маслюк, Артем Самборський, Ярослава Пономаренко, Віктор Кравчук, Богдан Максименко, Ігор Мозуль та Дар’я Темнохід.

“Срібло” зі змагань привезли Данило Щербина та Максим Овчаренко.

У підсумку спортсмени Черкаської області посіли ІІ командне місце з поміж 13 команд України.