Сміляни стали учасниками Всеукраїнського заходу для дітей «Рух – це здорово»

рух це здоровоНа стадіоні «Локомотив» юні спортсмени ДЮСШ «Олімп», за сприяння Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту, долучилися до Всеукраїнського масового заходу для учнів «Рух – це здорово».

Начальник Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Саприкіна А.В. привітала учасників та вручила пам’ятні подарунки.

На святі були гості: головний спеціаліст Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Стадник І.Ф., директор ДЮСШ «Олімп», призер Олімпійських ігор у Сеулі, чемпіон світу з веслування Мотузеннко О.О., заступник директора ДЮСШ «Олімп», призер Параолімпійських ігор із веслування у Лондоні Стельмах А.О.

Тренер ДЮСШ «Олімп» з регбі, чемпіонка Європи з регбі, учасник Всесвітньої Олімпіади у Казахстані, майстер спорту Міщенко М.В. провела з дітьми музичну руханку, нові регбійні рухові активності та масовий забіг.

Заняття на природі, сонячна погода, гарний настрій, позитивні емоції допомагають формувати здоровий спосіб життя та залучати дітей до регулярних занять фізичною культурою, зазначила методист методичного кабінету Смілянського управління освіти, молоді та спорту Надія Щербина.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *