Сміляни стали учасниками Радіодиктанту національної єдності та присвятили тиждень українській мові

dyktДень української писемності та мови у гімназії розпочався з Радіодиктанту національної єдності. У ньому взяли онлайн-участь учні та вчителі, підключившись до сайтів телеканалів «UA: Перший», «UA: Культура» та «Українське радіо», мобільних додатків suspilne.radio і suspilne.tv, ютуб-каналу «UA: Українське радіо».

Протягом тижня гімназисти брали участь у різноманітних акціях, флешмобах, мистецьких програмах, пропагуючи рідну мову, оспівуючи її унікальність, милозвучність, висловлюючи любов до слова.

Учні 11-А класу ініціювали проєкт «Мудрість століть», розповідали уподобані притчі про Слово, яке дає настанови розуміти, приймати і цінувати неписані, але такі важливі закони життя, адже інколи притча – найкраща відповідь на поставлене життям питання. Найцінніша їхня якість у тому, що притчі не мають вікових обмежень. Вони цікаві всім!

Гімназисти 9 – 11 класів дистанційно провели акцію “СЛОВО нас єднає” з авторськими малюнками, презентаціями про мовні цікавинки, декламуванням улюблених віршів.

Найменші школярі поділилися враженнями про улюблені книжки.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *