Сміляни стали «срібними» призерами турніру «Діти – за мир!»

1З 16 до 18 жовтня в місті на стадіоні «Авангард» за підтримки управління освіти, молоді та спорту, Федерації футболу м. Сміла  відбувся відкритий міський турнір з футболу «Діти – за мир! – 2020» серед дітей 2011 р.н. У турнірі взяли участь 6 команд з міст: Сміла, Черкаси, Горішні Плавні та Конотоп.

Наше місто представила команда «Явір» (тренер Микола Сіроштан). Змагання проходили по коловій системі, всі команди грали по черзі одна з одною. Юні футболісти проявляли наполегливість, вміння, силу та волю.

За підсумками футбольного протистояння  ІІІ місце здобула команда зі Сміли «Явір», ІІ – виборола команда з Конотопа «ДЮСШ ім. Міміашвілі-1», а переможцем турніру стала команда «Макс-ФК Черкаси-1» з Черкас.

Переможцям та призерам турніру вручили кубки і медалі, інформують у відділі молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.