Сміляни стали “срібними” призерами обланого чемпіонату та Спартакіади «Повір у себе»

178817837_112370584317506_5945721305001790315_n25 квітня на центральному стадіоні у Черкасаз відбувся Відкритий чемпіонат Черкаської області та обласна Спартакіада «Повір у себе» з міні-футболу серед спортсменів з інвалідністю. Про це інформує “Сміла молода“.

У змаганнях взяли участь юні сміляни, яких тренує Ніна Дем’яненко. Перевезення спортсменів до місця змагань організували за кошти міського бюджету.

Смілянська команда (капітан команди – Ярослава Пузань) виступила досить успішно. Так як в першій грі суперниками були сильніші спортсмени області, сміляни програли з рахунком 4:2. Юний голкіпер Богдан Кошик не зумів встояти проти сильних нападаючих. Вдача посміхнулась юним смілянським футболістам, коли на ворота став Олексій Суханов. У фіналі змагань смілянська команда виборола ІІ місце.

Протягом змагань відзначились нападаючі Андрій Стельмах та Василь Корольов, захисники Ярослава Пузань та Давид Стахурський.

Команда отримала грамота, а гравці – “срібні” медалі.