Сміляни стали переможцями всеукраїнського конкурсу ITalent

Диплом_-_Руденко_Дарина-1Нещодавно учні школи №3-колегіуму випробували свої сили у конкурсі  ITalent. ITalent – це перший державний ІТ конкурс всеукраїнського рівня.У ньому можуть взяти участь ті, хто використовує комп’ютер для власної творчості. Від копі пасту, qwerty до WASD: у цьому конкурсі довести свої вміння зможуть усі. Це змагання покликане не тільки викликати більший інтерес молоді до професійної орієнтації, але й покласти початок великим ІТ івентам в Україні серед учбової молоді. 

Дізнавшись про умови конкурсу, із захопленням взялись за роботу учні 9-Б класу Євгеній Сокоренко та Дарина Руденко.

Умови цього творчого конкурсу дозволили кожному з них обрати номінацію за власними захопленнями. Так, Євгеній зняв відеоролик «Ніколи не здавайся», під час створення якого йому допомагали учні нашої школи Андрій Бабешко, Максим Тищенко, Роман Левандовський та Родіон Чудінов. Дарина Руденко показала своє вміння у номінації «2D графіка», для чого створила плакат «Мій тато – герой!» Велику підтримку Дарина отримала від своєї однокласниці Юлії Овчаренко.

Після підведення підсумків конкурсу діти отримали схвальні оцінки журі, а найголовніше – корисні поради фахівців. Щиро вітаємо дев’ятикласників із новою перемогою та з нагородженням Дипломами!

Зінаїда Юцкевич,

учитель інформатики школи №3-колегіуму

Диплом_-_Сокоренко_Eвгенiй_-1Диплом_-_Руденко_Дарина-1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *