Сміляни стали переможцями військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають»

герої не вмираютьУ Черкаському обласному центрі туризму, краєзнавства і туризму учнівської молоді підбили підсумки обласного військово-патріотичного конкурсу «Герої не вмирають» 2021 року.

Кращих визначили у кількох напрямах. Усі вони присвячені героям сучасності – українським захисникам, борцям за незалежність і волю України у зоні АТО/ООС, учасникам Революції Гідності та волонтерам.

Сміляни стали переможцями та лауреатами конкурсу у напрямку «Волонтери ХХІ століття»

Так, дитяча пошуково-дослідницька група смілянського Будинку дитячої та юнацької творчості у складі: Грицаєнко Анни, Шаповалової Вероніки, Шевченка Артема, Бедзай Анни, Якубович Дарини, Цар Марії, Цьоми Івана, а також керівника гуртка Дитячої інформаційної агенції «ПОЗИТИВ» Юлія Харченко стали переможцями та отримали І місце у напрямку «Волонтери ХХІ століття». Сміляни представили роботу «Себе Героєм не вважаю».

ІІІ місце посіли вихованці військово-патріотичного гуртка «Гайдамаки» Будинку дитячої та юнацької творчості Балаклеївської сільської ради та керівник гуртка Андрій Громовий за роботу «Мирні воїни світла Смілянщини».

Лауреатами обласного військово-патріотичного конкурсу стала Анна Борщ, учениця 10 класу школи №3-колегіум та її керівник Анастасія Шаматова, вчитель історії та правознавства, за роботу «Волонтери –янголи війни».

Також, лауреатами у напрямку «Борці за незалежність та волю України в ході АТО та ООС на сході України» стали:

Анна Прусс, учениця 7 класу Балаклеївської школи №3 за роботу «Герой живе поруч»,
Ірина Чернишова, вихователь Смілянської спеціалізованої мистецької школи-інтернату.

Переможці отримають Грамоти від Черкаського обласноого центру туризму, краєзнавства і туризму учнівської молоді, лауреати – сертифікати.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *