Сміляни стали переможцями на Кубку Миколаївської області з карате

257840460_230007949220435_8975370850858769547_n13 листопада у Вознесенську Миколаївської області відбувся 25 Відкритий Кубок Миколаївської області з традиційного карате серед дітей, юнаків та юніорів.

Змагання провели на базі спортивного комплексу школи №7 міста Вознесенськ. Вперше за декілька років у змаганнях за запрошенням Вознесенського клубу традиційного карате-до «Дай-Цзі» взяла участь команда зі Сміли.

Каратисти Миколаївщини постійно приймають участь у змаганнях різного рівня, які організує смілянський Клуб традиційного карате-до «Спарта». Зараз нарешті смілянські спортсмени теж завітали до миколаївці.

Головною метою Кубку був відбір перспективних спортсменів в збірні команди Миколаївської області для участі в змаганнях вищого рівня.

За підсумками змагань беззаперечним лідером за зайнятими місцями стала команда з міста Сміла. Госпадарі турніру посіли ІІ загальнокомандне місце.

Кубок області відбувся з дотриманням всіх вимог, необхідних для проведення спортивних заходів під час пандемії короновірусної інфекції. Це дещо обмежило можливості при проведенні заходу та наклала обмеження на кількісний склад команд, але безпека всіх учасників змагань важливіше за все.