Сміляни стали бронзовими призерами фіналу обласних змагань «Патріотична Черкащина»

У Черкасах відбулися фінальні обласні змагання серед юнаків та дівчат віком від 14 до 18 років «Патріотична Черкащина». Ця спартакіада проводиться в рамках патріотично-освітницького фестивалю «Народ героїв»  з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Організатор  змагань – ГО «МЕЖА.ЮА» за співпраці з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА,  управління освіти і науки Черкаської ОДА та Черкаським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Другий рік поспіль участь у змаганнях бере збірна команда Сміли. Цьогоріч поборотися за першість прибули у Черкаси 45 команд, загалом 270 учасників. Честь нашого міста захищали старшокласники Владислав Стеценко, Максим Пашковський, Дмитро Узік, Дмитро Пілявський, Олександр Еленгаупт, Владислав Верхогляд, Арсен Сермагамбетов, Діана Могилей та Олексій Гаркавий. Під час навчально-польових зборів вони показали найкращі результати у фізичній підготовці та увійшли у збірну команди міста. Програма змагань складалася із метання гранати,  бігу на дистанціях 60 метрів та 1 кілометр, віджимання від підлоги, піднімання гирі та перетягування канату. До речі, в останньому виді змагань сміляни поступилися лише переможцям – команді з Умані. Смілянські школярі стали переможцями у метанні гранати. В загальному підсумку третє загальнокомандне місце на п’єдесталі пошани. Переможцям вручили дипломи та медалі. Особливу подяку за підготовку команди нашого міста висловили вчителям предмету «Захист Вітчизни» та керівнику збірної команди Володимиру Савченку.