Сміляни серед учасників обласного семінару пілотних шкіл

lyudmyla_0922 листопада на базі КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» відбувся обласний робочий настановчий семінар для пілотних шкіл щодо упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти. До участі в семінарі були запрошені учителі початкових класів, методисти, які відповідають за початкову ланку освіти та заступники директорів пілотних шкіл. У семінарі взяли участь заступник директора школи №3-колегіуму Наталія Жиганюк та вчителі пілотних класів Наталія Свір та Наталія Маценко.

Учасники семінару переглянули та обговорили відеоролики про діяльність пілотних шкіл області, обмінялися думками з приводу організації навчального середовища в своїх навчальних закладах, обговорили питання «Модельна навчальна програма: реалізація, проблеми, ідеї, пропозиції…» у формі відкритого мікрофону, під час якого вносили свої пропозиції щодо побудови та реалізації Модельної навчальної програми. Під час практикуму «Кооперативне навчання» учасники семінару познайомилися з ігровими матеріалами для проведення вправ та їх застосуванням у роботі з учнями початкових класів.

Педагоги мали змогу переконатися у доцільності врахування теорії множинного інтелекту у плануванні інтегрованого навчання, виконуючи практичні завдання у групах.

Учасникам семінару були поставлені нові завдання для подальшої роботи за проектом.

Наталія Маценко,

Наталія Свір,

Наталія Жиганюк,

учасники семінару

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *