Сміляни серед переможців Чемпіонату України з традиційного карате

IMG_20170422_205524_resizeЧемпіонат України з традиційного карате проходив 21-23 квітня 2017 року в м. Кропивницькому. В змаганнях приймали участь 17 спортсменів – вихованці Смілянської ДЮСШ «ОЛІМП» і СК «СПАРТА».
Серед дітей:
В програмі КАТА і КУМІТЕ, у віковій категорії 8-9 років золоті медалі виборола Шамрай Анастасія – учениця ЗОШ №10.
У віковій категорії 10-11 років чемпіоном України по КУМІТЕ став Чернявський Олександр – учень ЗОШ №7.
В програмі Сінхронного КАТА, дівчата віком 8-9 років, в складі Лядової Діани, Шамрай Анастасії, Манько Вікторії вибороли 2 місце.
Хлопці віком 12-13 років, в складі Єленецького Віктора, Носаль Володимира, Чернявського Олександра вийшли на 3 місце.
Серед дорослих:
В програмі КАТА Сергієнко Ігор виборов срібло, в програмі ФУКУ-ГО Сліпченко Володимир – срібло, по КУМІТЕ Чеп Володимир – срібло.
В програмі синхронного КАТА – Чеп Володимир, Чеп Сергій, Медуха Андрій вибороли золоті медалі. В програмі командного КУМІТЕ Сергієнко Ігор, Медуха Андрій, Чеп Володимир вийшли на найвищу сходинку п’єдесталу Чемпіонату України 2017 року.
Спортсмени їхні батьки, тренер висловлюють найщиріші слова подяки управління освіти, молоді та спорту за надану фінансову допомогу збірній команді нашого міста. Оргкомітет вдячний голові правління «СОЮЗ. ЧОРНОБИЛЬ. АВТО.» Негоді Олегу Анатолійовичу за надання авто послуг.