Сміляни – призери турніру із настільного тенісу

65302539_2276561609326926_3604629939724222464_o23 червня у Білозір’ї в спортзалі Академії “Всеукраїнський центр футболу і футзалу “Черкащина” відбулися змагання із настільного тенісу в індивідуальному та парному заліках, приурочених до Міжнародного Олімпійського дня. Організатори змагань – відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту виконавчого комітету Білозірської сільської ради.

Участь у турнірі взяли 19 спортсменів із Черкас, Сміли, Руськополянської ОТГ, Степанківської ОТГ та Білозірської ОТГ, інформують у Білозірській ОТГ.

Сміляни стали призерами змагань у парному заліку та посіли одразу дві сходинки п’єдесталу пошани. Так, у парному заліку перемогу здобув тандем Віталія Запорожця (с. Білозір’я) та Юрія Маляренка (м. Черкаси), ІІ місце – сміляни Сергій Маслюк та Сергій Брайко, ІІІ місце – сміляни Олександр Массаковський та Олег Овчаренко.

В індивідуальному заліку І місце виборов Дмитро Паталаха (м. Черкаси), ІІ – Юрій Маляренко (м. Черкаси), ІІІ – Андрій Карюк (с. Хацьки).

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами.