Сміляни – призери ІІ етапу Регіонального турніру з фінансової грамотності

фінансова грамотністьУ Черкасах відбувся другий етап ІІІ Регіонального турніру з фінансової грамотності, який проводиться з метою виявлення обдарованої і талановитої учнівської молоді. Про це інформує методист з природничих дисциплін Лілія Доброштан.

Серед 18 команд, які взяли участь у відбірковому турі, до участі у півфінальних та фінальних змаганнях  запросили 7 команд. У їх числі дві команди зі Сміли: «Золотий запас» (школа №1, тренер команди Подрушняк Л.І.) та «BRAIN STORM» (гімназія, тренер Кільчевська О.В.).

Організатори Турніру – Черкаський навчально-науковий інститут «Університет банківської справи» та Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради. 

Впродовж півфіналу та фіналу турніру працювала команда професійного журі, до складу якого увійшли провідні фахівці банків регіону і представники професорсько-викладацького складу Університету та шкіл регіону.

Команди показали високий рівень знань з фінансової грамотності та здібності проведення дебатів, навички проведення наукової дискусії, нестандартне тлумачення проблем та вміння працювати у команді.

За підсумками змагань смілянські команди «BRAIN STORM» та «Золотий запас» отримали дипломи ІІІ ступеня, а тренери відзначені подяками інституту післядипломної освіти педагогічниї працівників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *