Сміляни проситимуть регіональну комісію частково відмінити каратинні обмеження

122121608_1220612994972492_6518398454941393946_nСьогодні відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні розглянули звернення підприємців міста, які сьогодні збиралися під Будинком рад та вимагали ухвалення рішення щодо дозволу продовження здійснення підприємницької діяльності, роботи торгівельних закладів.

Міський голова Олексій Цибко пояснив, що питання стосовно запровадження даних обмежень прийняті Державною комісією ТЕБ та НС, а представники поліції виконують покладені на них повноваження щодо попередження та складання протоколів при повторному виявленні недотримання карантинних заходів.

Голова ГО “Колегія підприємців” Олександр Ніколаєв запропонував разом з присутніми на засіданні підприємцями прийняти комісією звернення до регіональної комісії щодо зняття частини обмежень та дозволити здійснювати підприємницьку діяльність.

Адже це робота як самих підприємців, їх найманих офіційно оформлених найманих працівників, так і сплата податків до бюджету.

Міська комісія одноголосно прийняла звернення, яке направлять до регіональної комісії, інформує офіційна Facebook-сторінка виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *