Сміляни пройшли ходою за свободу (Фото)

img_20181018_142157_resize18 жовтня, який з 2007 року започаткований Європейським Парламентом як Європейський день боротьби з торгівлею людьми, у Смілі відбулася вулична акція «Хода за свободу». Координатор акції – відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту міської ради. В акції взяли участь студенти коледжу харчових технологій та промислово-економічного коледжу, Центру підготовки та перепідготовки кадрів, старшокласники центральних шкіл. Перед початком ходи перед молоддю виступили начальник відділу молоді та спорту Наталія Маслюк, начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна. 

Основна мета акції – підвищення рівня обізнаності громадян щодо проблеми торгівлі людьми як порушення прав людини, її основні форми, шляхи втягнення в експлуатацію,  небайдужого ставлення населення до цього ганебного явища.

Україна була серед перших країн у Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. У Кримінальному кодексі України покарання за торгівлю людьми передбачено статтею 149, яка визначає ці злочинні дії як вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи.

Від торгівлі людьми може постраждати будь – яка особа – незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

Тому головне гасло акції: «Інформувати, щоб запобігти та застерегти».

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

img_20181018_142157_resize img_20181018_135157_resize img_20181018_134858_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *