Сміляни продовжують активно підтримувати українських захисників у зоні ООС

245368234_4893939157297620_4421812574361828947_nВ ці дні українці вітають своїх захисників і захисниць. Щороку до святкових днів сміляни готують особливі подарунки для тих, хто нині боронить цілісність та незалежність України. Багато колективів прагнуть їх реально їх підтримати.

До Дня захисників та захисниць України волонтери відправили святковий вантаж, до збору якого долучилися, зокрема колективи навчальних та культурних закладів Сміли.

Як розповів капелан, настоятель храму Різдва Святого Івана Хрестителя Української Православної церкви, отець Михайло, нині до волонтерської допомоги воякам в зоні ООС підключилися, зокрема, Сунківський ліцей, смілянська школа №3-колегіум, смілянська школа №15, гімназія, Голов’ятинська школа, Смілянська дитяча бібліотека та інші.

Усім, хто долучився до збору волонтери висловили щиру вдячність. Також, зазначають, потреба засобів гігієни, теплих шкарпеток, лікарських засобів від простуди завжди актуальна. Волонтерський збір проводять зокрема, у храмі Різдва Святого Івана Хрестителя ПЦУ за адресою м. Сміла, вул. Соборна 72 б.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *