Сміляни подорожують рідним краєм

32530682_1534846696624588_129066842441383936_nЩорічно кафедра вчителів географії Сміли подорожує Україною та Черкащиною і щоразу відкриває для себе все нові і нові куточки України та області. Не стала виключенням і нинішня мандрівка до Млієва.Зустрів смілян педагогічний колектив Мліївської загальноосвітньої школи №2 та її директор Тетяна Миколаївна Кравець. Учні з захопленням розповіли про свою школу, запросили гостей на концерт. Тетяна Миколаївна розповіла про роботу школи та їх досягнення, поділилася досвідом.
Далі подорож тривала тихими алеями дендропарку, сміляни побачили Палац науки, збудований у 1926 році та розташований неподалік пам’ятник Левку Симиренку.
В оточенні затишного парку зберігся будинок Симиренків, збудований у 1855 році. В будинку нині меморіальний музей, де учні школи проводять цікаві і незабутні екскурсії і навіть інсценізують історичні події.
На території парку збереглося ще декілька споруд другої половини ХІХ століття: лабораторії, насіннєсховища, оранжереї, космічний сад. Нині в ньому – головний корпус Інституту Помології, гості також побували в лабораторії. Смілянам продемонстрували прилади та розповіли про роботу та досягнення працівників. Подорож ще раз довела, що окрім великих міст, є ще й безліч на перший погляд непримітних місцин, які вражають своєю красою. Таким сміляни побачили Мліїв – столицю садівництва та творчих і талановитих людей, інформує методист природничих дисциплін  Людмила Івченко у мережі Facebook.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *