Сміляни поділилися рецептом щасливої сім’ї

MyCollages_(11)Загальнолюдські цінності були актуальні у всі часи і залишаються такими до цих пір. Серед них – життя, здоров’я, вірна дружба та щаслива сім’я.

У міжнародний день сім’ї, родини учнів школи №3-колегіуму долучилися до міні-проєкту “Рецепт щасливої сім’ї”. З-поміж інгредієнтів цього рецепту – любов, надія, вірність, повага, терпіння, прощення, дружба, сміх, довіра та доброта. Із зібраних матеріалів діти змонтували привітальний відеоролик від класу.

Родини школярів доєдналися зі своїми фото колажами та відеороликами щасливих моментів сімейного життя, талантів, хобі, досягнень членів родини.

Загальним висновком було сподівання, що в сучасних сім’ях присутня більшість інгредієнтів (правил) щасливої сім’ї. Якщо чогось немає і члени сім’ї відчувають дискомфорт, потрібно разом працювати над цим.

Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.  А щирі привітання  та яскраві фотоколажі розчулили та підняли настрій і батькам, і учням!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *