Сміляни перемогли черкаську команду у 7 турі Чемпіонату Черкаської області з футзалу

img_1244-1024x713_resize26 січня у Черкасах відбувся 7 тур Чемпіонату Черкаської області. На футзальному полі зустрілися команди першої ліги «Карбон-2» (Черкаси) – «Патріот» (Смілянський район).

Про це інформує сайт «Черкаський спорт».

У цій парі команд черкащани достроково вибороли місце у першій четвірці, яка у другому етапі розіграє комплект нагород. Щодо смілян, то у них також мотивації немає – уже зрозуміло було перед грою за які місця вони продовжать боротьбу.

Як показали стартові хвилини зустрічі, команди попри все налаштовані на перемогу. Станом на 40 секунду зустрічі команди обмінялися забитими голами – 1:1.

Бажання пограти у результативний футзал команди демонстрували і далі у першому таймі і на перерву пішли при рахунку 2:4.

Після перерви лідер турнірної таблиці з Черкас кинув усі сили на ворота суперника і якби не реакція голкіпера смілян Хоменка, то господарі могли змінити рахунок, а так станом на 14 хвилину все без змін на табло. І майже відразу після отримання п’ятого фола, Тупчієнко у Карбона-2  забиває гол – 3:4.

На 19 хвилині шкіряна куля влучає у руку смілянського гравця, але дабл-пенальті Тупчієнко не реалізує. А у відповідь «Патріот» проводить якісну атаку і рахунок стає 3:5. Згодом черкащани забивають і четвертий гол, а більшого досягти їм не дозволив воротар смілян Хоменко.

Тож, матч завершився із рахунком 4:5 на користь смілянської команди «Патріот».