Сміляни переглядають презентації щодо послуг центру зайнятості

Семінар21.08.19_resize16 смілян взяли участь в інформаційному семінарі із загальних питань зайнятості. Інна Дмитренко – заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Під час таких семінарів вона презентує:

  • основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання,
  • електронні сервіси державної служби зайнятості,
  • переваги легальної зайнятості,
  • запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу,
  • загрози нелегальної трудової міграції,
  • стан регіонального ринку праці.

Інна Дмитренко коментує: «Наша мета – максимально допомогти людині, яка звернулася до нас. З початку 2019 року змінено підходи щодо обслуговування тих, хто потребує нашої допомоги. Це широкий спектр послуг, що наближаються до клієнта служби зайнятості засобами новітніх розробок онлайн-сервісів. Це можливості самостійного резервування часу для відвідування, перегляду заходів центру зайнятості, створення резюме та  здійснення профорієнтації.»

Пані Інна розповідає, що за допомогою тестів людина визначається з уподобаннями та можливостями вибору професійного шляху, роботи, від якої отримує позитивні емоції. Так обирається підходящий фах. Випускникам шкіл це полегшує обрання начального закладу та подальшої побудови і розвитку професійної кар’єри.

Ринок праці змінюються постійно, тому часто буває так, що людині потрібно змінити професію. За сприяння центру зайнятості можна перевчитися  на робітника, але потрібно попередньо заключити договір з роботодавцем щодо працевлаштування.

Інна Дмитренко каже: «Також ми розглядаємо різні випадки, які можуть вберегти людину від негативних явищ на ринку праці. Наприклад, від нелегальної роботи чи дискримінації.» Фахівець розповідає, що до кожного семінару ретельно готується: «Я переглядаю актуальні вакансії в регіоні та розмір заробітної плати. Наші відвідувачі завжди активно шукають роботу та цікавляться свіжими новинами на ринку праці. Також за семінарами уважно слідкують представники обласного управління  в режимі відео-колу Viber. Вони вносять свої пропозиції щодо покращення якості проведення таких семінарів. Мені важливі ці зауваження, адже я прагну якомога краще та доступніше подавати важливу інформацію людям.»

Підготувала Ангеліна Хоменко,

фахівчиня СМРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *