Сміляни передали військовим 13 маскувальних сіток

photo_2022-06-07_19-30-107 червня Смілянська міська рада передала військовослужбовцям для потреб ЗСУ 13 маскувальних сіток, які виготовили освітяни та волонтери. З початку війни було виготовлено освітянами та відправлено понад 354 сітки.

Передано благодійну допомогу ГО “Воля і право”, відвантаживши 300 кг товару: продукти харчування, дитяче харчування (суміші, каші), одяг, дитячі іграшки, засоби гігієни, вимірювач цукру та тиску, медикаменти. Це все привезли волонтери із-за кордону, далі допомогу передадуть внутрішньо переміщеним особам нашої громади.

Крім цього, передано тушонку:
200 банок військовим, які боронять Україну;
500 банок одній із територіальних громад Черкаського району ;
50 банок в один із закладів міста для ВПО.

У Смілі щоденно перебуває в закладах освіти до 30 осіб переселенців. Їм надають допомогу освітяни. Нині для людей, які отримали прихисток у громаді, відвантажили продукти харчування.

Центр соціальних служб надав гуманітарну допомогу 20 родинам ВПО (51 особа). 3 родини отримали допомогу речами, 35 дітей взяло участь у антистресових та розвиваючих заняттях, 5 осіб із числа ВПО взяли участь у групі взаємодопомоги.

Психологічну консультацію отримали 2 родини. За сприяння релігійної громади церкви «Блага Вість» 19 родин ВПО залучено до отримання харчових наборів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.