Сміляни передали у Київ, Харків та Білу Церкву 12 тонн гуманітарної домоги

275616113_1905252506529613_5824295133373160870_nУ громадах Черкаського району активно ведеться діяльність з організації відправки гуманітарної допомоги населенню у області, де тривають бойові дії та для потреб ЗСУ.

Про це інформують у Черкаській РДА.

Сміла – відправили 12 тонн продуктів харчування, теплого одягу, постільної білизни, матраців, ліків та засобів медичного призначення до Києва, Харкова та Білої Церкви.

Корсунь-Шевченківський – відправили гуманітарну допомогу, а саме: продукти харчування, теплі речі, ковдри, матраци, памперси, шкарпетки до Василькова.

Канів – відправили до Києва для ЗСУ тричі по 3 тонни продуктів харчування та для населення Харкова продукти харчування, одяг, ковдри вагою близько 3 тонн.

Чигирин – відправили до Харкова, Києва близько 2 тонн гуманітарної допомоги: продуктів харчування, одягу, побутової хімії, та продукти харчування в Оршанець.

Мліїв – від початку війни відправили для потреб ЗСУ до 10 тонн гуманітарного вантажу – продуктів харчування (консервація, овочі, цукор, тушонка, випічка), одяг, засоби особистої гігієни, ліки, ліхтарі.

Ліплява – відправили до Харкова близько 3 тонн гуманітарної допомоги: продукти харчування, одяг, засоби особистої гігієни, а також продукти харчування для КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

Леськи – зібрано більше 10тонн овочів, 2 тис. банок овочевої консервації, 576 банок м’ясної консервації, одяг, взуття, постіль. Є постійні відправки допомоги на військові частини України, в гарячі точки, постраждалим, та бійцям ЗСУ, солдатам, які тримають оборону міст нашої держави.

Тернівка – відправили гуманітарну допомогу у Запоріжську область для працівників Запоріжської АЕС загальною вагою близько 10 тонн.
Степанці – відправили три автомобілі з гуманітарною допомогою до Херсону.

У кожній громаді району з початку війни оголошено збір продуктів харчування, медикаментів та речей першої необхідності для тероборони та військових. Жителі населених пунктів району активно займаються приготуванням їжі, яку передають на блок-пости та у військові частини. Постійно готують гарячі комплексні обіди та випічка. Щоденно в’яжуть маскувальні сітки та передають за призначенням.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.