Сміляни отримали відзнаки на церемонії нагородження «Спортивне сузір’я Черкащини»

27 лютого в Черкаській обласній філармонії відбулося спортивне свято – урочиста церемонія нагородження  «Спортивне сузір’я Черкащини» за підсумками 2018 року.

У 19-и номінаціях нагороджували кращих із кращих спортсменів та тренерів з олімпійських і неолімпійських видів спорту, «Сильних духом», кращі федерації та спортивні школи, «молоде обдарування», відзначили також функціонерів та меценатів спорту, засоби масової інформації, що висвітлюють спортивні події.

Організаторами заходу виступили управління у справах сім’ї, молоді й спорту Черкаської ОДА, відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області та Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Приємно, що на обласному спортивному святі також відзначили смілян: нагороду отримала начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Наталія Маслюк  за  вагомий внесок у розвиток галузі фізичної культури та спорту на Черкащині, а також  у номінації «Краща дитячо-юнацька спортивна школа з не олімпійських видів спорту» лауреатами стала та отримала нагороду дитячо – юнацька спортивна школа «Олімп» Смілянської міської ради (директор В’ячеслав Коломієць).

Вітаємо колег!

Відділ молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *