Сміляни навчаються використовувати час для самоосвіти і саморозвитку

IMG_20200529_092425_888Працівники центру зайнятості проводять вебінари, де навчають тайменджменту, навичкам самоосвіти, знайомлять із електронними сервісами державної служби зайнятості та комплексом соціальних послуг.

Нещодавно Інна Дмитренко провела вебінар «Корисний карантин: використовуємо час для самоосвіти і саморозвитку». Безробітні переконалися, що онлайн-навчання має свій стиль і є частиною розпорядку дня.

Пані Інна каже: «Щоб навчити наших клієнтів самостійно отримувати знання та навички, важливі для успішного працевлаштування, ми розповідаємо про всі можливості інтернет-ресурсів. Наприклад, я говорила про сервіси “Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри” (profi.dcz.gov.ua) і “Моя професія: консультаційна мережа” (myprofession.com.ua). Для шукачів роботи, роботодавців, працівників ДСЗ є цікаві матеріали на додатку «Освітній портал». Також є безкоштовні онлайн-курси та навчальні платформи для саморозвитку, такі як Prometheus, ВУМ (Відкритий Університет Майдану),  СВІТЛО, LABA, SUPERLUDI, Happy Monday, Марафон безкоштовних вебінарів від IT Step Academy (Комп‘ютерна Академія ШАГ (Черкаси), EdEra.»

Після завершення вебінару працівники центру зайнятості надіслали у особисті повідомлення посилання на ресурси, які зацікавили слухачів.

На подібні онлайн-тренінги зареєстрованих безробітних персонально запрошують їхні профконсультанти. Решта смілян може долучитися, слідкуючи за івентами у мережі Facebook, Telegram чи Viber.

Інформація СМРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *