Сміляни мають нагоду взяти участь у щорічному конкурсі «Олімпійське лелеченя»

олімпійське лелеченяТрадиційний щорічний конкурс «Олімпійське лелеченя», організатором якого на Черкащині виступає відділення НОК України в Черкаській області, стартував.

Як інформують в Управлінні НОК у Черкаській області, участь в обласному етапі спортивно-масового заходу серед дітей можуть взяти команди навчальних закладів регіону та позмагатися за перемогу. Цього року, як і минулого, захід відбудеться в онлайн-форматі. Фінал обласних змагань запланований на 24-25 листопада.

Програма цьогорічного заходу «Олімпійське лелеченя» містить три складові: спортивну, освітню та культурну.

Учасники мають створити презентацію команди із назвою, емблемою, девізом та руховою композиційною складовою. Це відео тривалістю до 3 хвилин потрібно надіслати на пошту відділення НОК України в Черкаській області cherkassy-nok@ukr.net на розгляд суддівської колегії.

Олімпійська вікторина відбудеться в онлайн-форматі у формі тесту.

Третім етапом стане виконання спортивної рухливої ігри тривалістю від 2:30 до 3 хв., яку також потрібно зняти на відео та надіслати на електронну пошту cherkassy-nok@ukr.net на розгляд суддівської колегії.

Участь у спортивно-масовому заході можуть взяти збірні команди навчального закладу, сформовані з учнів віком 12-14 років та вчителя фізичного виховання навчального закладу.

Команда-переможець та команди-призери обласного заходу нагороджуються кубками, грамотами, учасники – медалями та грамотами. Усі команди, які візьмуть участь у конкурсі, отримають олімпійські подарунки.

Усі подробиці дізнавайтесь за номером 098-409-64-20 (Урста Іван Степанович).

Положення про конкурс:
Положення Олімп.лелеченя 2021 .docx

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.