Сміляни користуються відеовакансіями під час пошуку роботи

Фахівці відділу кадрів Локомотивного депо ім. Т. Шевченка Регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Смілянського міськрайонного центру зайнятості тривалий час тримають руку на пульсі щодо спільної роботи у напрямку забезпечення безробітних смілян роботою.

Так, у травні 2019 року фахівці міськрайонного центру зайнятості підготували відеовакансію про потребу Локомотивного депо у слюсарях з ремонту рухомого складу. Знайти її можна було на офіційних YouTube-каналі та Facebook-сторінці Черкаської обласної служби зайнятості. Також відео набрало понад 400 переглядів на Facebook-сторінці Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

Помічниця начальника з кадрових питань виробничого підрозділу служби локомотивного господарства Локомотивне депо ім. Т. Шевченка Валентина Третяк зазначає: «Під час співбесіди виявилося, що багато кандидатів дізналися про роботу саме завдяки відео-вакансії у соціальних мережах. Це був іміджевий сюжет про історію, діяльність та переваги роботи саме на нашому підприємстві».

Провідний інженер із комп’ютерних систем Смілянського міськрайонного центру зайнятості Олександр Біленко коментує: «Періодично ми готуємо відповідні відеовакансії. Формуємо матеріали з отриманої від роботодавця інформації. Колективно обговорюємо креативні рішення. Це все робимо для того, щоб якомога швидше знайти потрібних фахівців для роботодавців».

Директорка міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська резюмує: «Ми намагаємося максимально забезпечити можливість надання соціальних послуг шляхом впровадження електронних сервісів та мобільних додатків. Клієнти позитивно оцінюють їх функціонування та підкреслюють їх зручність у використанні. Часто, це є вирішальним чинником на шляху до оперативного та ефективного працевлаштування пошукачів роботи».

Смілянський міськрайонний центр зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *